حصار(مندل) در ماورا:

خیلی ها این سوال برایشان پیش میاید که چگونه از شر انرژی های منفی خلاص شویم یا اینکه بتوانیم این انرژی ها رو دفع کنیم.

در ابتدا باید قبل از این که روشی گفته شود این نکته را یادآور شوم که ما در بحثهای روانشناسی یه بحث داریم بنام دزد درون که این نظریه میگه هر چه از بیرون خودتو مورد حفاظت قرار بدی ولی دزدی درون خانه ات باشه صدر صد دچار خسارت خواهی شد.

لذا طبق این نظریه انسان باید ابتدا درون خود را از دیدگاههای منفی پاک کرده تا آنگاه حصار یا مندلی که انجام میدهد ،نتیجه دهد. از میان  افراد زیادی که طی چند سال اخیربرای مشاوره های مختلف روانشناسی  به من مراجعه کرده اند ومعتقد بودند که دچار انرژی های موجودات ماورایی یا طلسمات خاص شده اند میبینم که جز تفکرات توهمی و واهی چیز دیگری نیست. حال برای این گونه آدمها هر چه دل تنگت میخواهد حصار قرار بده هیچ نتیجه ای عایدش نمی شود چون اصل مشکل در درون دید گاهی اوست.

طی تحقیقات علمی که انجام شده انسان قبل از اینکه چیزی را ببیند و در لحظه ی دیدن  ابتدا پیغام از طریق سلولهای بصری «کورتکسهای بصری»دریافت میشود ولی قبل از اینکه مغز پیغام را دریافت کند وارد یک قسمت مغز بنام لبهای گیجگاهی میشود که مسئول بررسی تفکرات انسان است.

به عبارتی میتوان نتیجه گرفت که انسان نتیجه  تفکرات خودش را میبیند آن چیزی که من در این مدت دیدم 99 درصدش جز تو همات افراد چیزی نیست پس بهترین مندل  و حصارابتدا تغیر نوع طرز فکرمون هست .

برای دفع انرژی های منفی میتوانید از این چند روش استفاده کنید

1:در وان  حمام  مقداری نمک بریزد و آب که شوری آب به اندازه ی اشک چشم شودو مقداری کم هم جوش شیرین اضافه کنید آنگاه در وان به مدت 15 دقیقه دراز بکشید این روشی است که اکثر متخصین از جمله دکتر جان پیراکس معروف به آن معتقد بوده اند.«اگر وان ندارید میتوانید از یک طشت آب استفاده کرده وچندین بار روی خود بریزید»بعد از انجام این عمل به صورت طبیعی دوش بگیرید بهتر است این عمل آخر شب قبل از خواب انجام گیرد.

2.در جهت معنوی هم میتوانید ذکر یا دافع  رو به عدد اسم خود تکرار کنید البته باید به علاو ه  تکنیک عملی حصار هاله باشد که بزودی فایل صوتیشو  که اجرا شده برای دانلود  توی صفحه ی اول سایت میگذارم.

3.استفاده از دعای قرثیا که تقریبا در کمتر کتابی اصل آن دیده میشود من از یکی از اساتیدم اصل این دعا ومعنی ذکری آن را چند سال پیش گرفتم که البته در این مبحث لازم به توضیح نیست.

4.استفاده از جوشا نده  آب اسفند:معمولا در این علوم عقیده بر آن است که جوشانده  آب اسفند انرژی های منفی محیطی را از بین میبرد لذا هر جا که احساس شود این انرژی ها وجود دارد میتوان از آن استفاده کرد.

نکته مهم یک بار دیگه توضیح و تاکید کنم که من به عنوان یه روانشناس میگم خیلی از انرژی های منفی ساخته و پرداخته  ذهن افراد است وبس در واقع افراد طلسم شده  ذهن خودشون هستند تا انرژی خاصی پس نوع نگاه رو از نگاه تو همی و خرافاتی به نگاه منطقی باید تغیر داد.

/ 1 نظر / 57 بازدید
حسين

سلام خدمت شما خانم درياباري از انجايي كه تمام مردم ايران به درك بسياري دست پيدا كرده ان انتضار داره كه مطالبي كه از سايت هاي ديگه مي نويسيد با ذكر منبع در زير ان هم همراه باشه من اصلا فرصت نكردم كه كل وبلاگتون رو بگردم ولي همين دعاي قرثيا از سايت بزرگ بينش ماورا برداشته شده البته بدون ذكر منبع اين براي شما با مدرك فوق ليسانس كار درستي نيس لطفا اصلاح كنيد