تشعشع رنگها

قرمز
افرادی که رنگ قرمز از هاله ی آنان ساطع می شود دوست دارند عهده دار کاری شوند آنان عاشق مسئولیت هستند و از تصمیم گیری لذت می برند آنان طالب قدرت و پاداشهای مادی ناشی از آن هستند .
نارنجی
افرادی که رنگ نارنجی هاله ی آنان ساطع می شود از سپری کردن اوقات خود با افراد خانواده و دوستان نزدیک لذت می برند آنان ذاتاً افرادی سریع الانتقال و آداب دان و دلسوز هستند .
زرد
افرادی که رنگ زرد از هاله ی آنان ساطع می شود از عقاید جدید لذت می برند آنان دوست دارند از راههای مختلف ابزار وجود کنند، مانند: آواز خواندن ، رقصیدن ، نویسندگی ، نقاشی ، و بخصوص حرف زدن .
سبز
افرادی که رنگ سبز از هاله ی آنان ساطع می شود از تلاش لذت می برند و به دنبال فرصتی برای اثبات خود هستند . آنان دوست دارند بی وقفه کار کنند تا به هدف خود نایل شوند . آنان شفا دهندگانی ذاتی هستند .
آبی
افرادی که رنگ آبی از هاله ی آنان ساطع می شود از آزادی و تنوع لذت می برند و از هر چیزی که محدودیت و ممنوعیت ایجاد کند، نفرت دارند . بدترین شرایط کاری برای آنان کار کردن با معیار زمانی نه صبح تا پنج بعد از ظهر است آنان از سفر و دیدن چهره ها و مکانهای جدید لذت می برند .
نیلی
افرادی که رنگ نیلی از هاله ی آنان ساطع می شود از کمک کردن به دیگران لذت می برند، بخصوص به افراد مورد علاقه شان ، آنان از حل کردن مشکلات خانوادگی لذت می برند و وقتی مشکلی در خانواده بروز می کند معمولاً اولین فرد مورد اعتماد هستند .
بنفش
افرادی که رنگ بنفش از هاله ی آنان ساطع می شود دوست دارند اوقات خود را صرف یادگیری و پرورش آگاهی و خرد خود کنند. آنان اغلب درگیر فعالیتهای معنوی و فرامادی می شوند چون دوست دارند به کُنه هر مطلبی پی ببرند .
نقره ای
افرادی رنگ نقره ای از هاله ی آنان ساطع می شود از رویارویی با عقاید و اندیشه های بزرگ لذت می برند . برای آنان فرقی نمی کند که این اندیشه ها عملی هستند یا نه، خود اندیشه ها عملی هستند یا نه ، خود اندیشه حایز اهمیت است . آنان می توانند کاملاً در تصورات خود غرق می شوند ، و وقتی همه چیز بر وقف مراد است از نظر خودشان شادترین انسان روی کره زمین هستند .
طلایی
افرادی که رنگ طلایی از هاله ی آنان ساطع می شود از تقبل تعهدات سنگین لذت می برند . آنان در جستجوی مبارزاتی هستند که بتوانند آنها را بسط دهند ، مبارزاتی که از حیطه ی راحتی و آسایش آنان فراتر می رود .
صورتی
افرادی که رنگ صورتی از هاله ی آنان ساطع می شود از برنامه ریزی و خیالپردازی در مورد موفقیتهای مالی لذت می برند اگر آنان یاد بگیرند که رنگ صورتی را با رنگ زمینه ی هاله ی خود هماهنگ کنند به موفقیت چشمگیری دست خواهند یافت .
سفید
افرادی که رنگ سفید از هاله ی آنان ساطع می شود افرادی آرمانگرا و صلح طلب هستند . آنان از حمایت کردن از مواردی که به آن اعتقاد دارند، لذت می برند و به دنبال دنیایی بهتر برای نسلهای آینده هستند .
هاله ی نورانی شامل چند لایه است که به کالبدهای لطیف معروفند و رنگهای آن گاهی متغیر است در عمل ، بیشتر روش بینها هاله را به صورت سطحی اثیری می بینند که لایه ای مجرد با رنگهای متفاوت آن را احاطه کرده است . به هر حال ، هر چه شما بیشتر با هاله آشنا شوید ممکن است بتوانید لایه های متفاوت تشکیل دهنده ی آن را ببینید . هفت لایه ی موجود به شرح زیر است:
۱- سطح فیزیکی اثیری
۲- سطح کیهانی
۳- سطح ذهنی زیرین
۴- سطح ذهنی فوقانی
۵- سطح روحانی
۶- سطح اشراق
۷- سطح مطلق

/ 0 نظر / 7 بازدید