چگونه هاله ی نورانی را ببینید؟

شما با دانستن تفاوت آزمایشهای مختلف در فصل دوم، آگاهی خود را در مورد هاله های نورانی گسترش دادید و حالا دیدن هاله ی نورانی برایتان بمراتب آسانتر است . در واقع ، چه بسا موقعی که هاله را احساس می کردید ، آن را دیده باشید . اما حتی اگر هم این طور باشد ، باز هم به نفع شماست آزمایشهای این فصل را انجام دهید.
من در کلاسهای خودم متوجه شده ام که چند تن از شاگردان از لحاظ روحی خود را هماهنگ کرده اند و از طریق احساس، رنگ هاله ی نورانی را تشخیص دادند . این فریبنده است ، و شبیه کار روشن بین هایی است که قادرند رنگهای آئور را بی آنکه آن را ببینند، احساس کنند.
به هر حال، اگر شما متوجه شدید که می توانید با درک مستقیم رنگها را احساس کنید ، آزمایشهای این فصل را انجام دهید تا راحت تر بتوانید هاله ی نورانی را با درخشندگی و شکوهش ببینید .بسیاری از افرادی که توانایی این کار را دارند ، می گویند رنگهای هاله نورانی را به جای چشم عادی می توان با چشم سوم دید جواب دادن به این مساله نا ممکن است و من گاهی احساس می کنم به جای دیدن رنگها، آنها را مستقیم در حال درک می کنیم . به هر حال من هنوز هم به جای اینکه رنگهای آئورا را احساس کنم آنها را می بینم .
در جایی راحت بنشینید و تمرین را با آرامش دادن به خودتان شروع کنید ، وقتی احساس کرده اید چه از لحاظ جسمی و چه از لحاظ روحی کاملاً آرام و لخت هستید ، چشمان خود را باز کنید و اولین تمرین را انجام دهید .
اطمینان یابید که نور اتاق شما ملایم است و زیاد تاریک نیست . طوری بنشینید که نور را از پشت شما بتاباند نور یا بازتاب آن نباید به چشم شما بخورد نوک انگشتان خود را به هم نزدیک کنید و مدت ده ثانیه به آنها خیره شوید . سپس آهسته آنها را از هم دور کنید متوجه رشته ی تقریباً نامریی انرژی می شوید که کش می آید و نوک انگشتان را به هم وصل می کند، حتی اگر شما آهسته فاصله ی آنها را زیاد کنید .
اولین دفعه که این کار را انجام می دهید ممکن است وقتی نوک انگشتتان به فاصله ی یک سانتی متری برسد این اتصال ناپدید شود به هر حال با تمرین متوجه خواهید شد که حتی اگر شما انگشتتان را ده – دوازده سانتی متر از هم دور کنید ان اتصال مریی باقی می ماند.
اگر برای دیدن این رشته ی انرژی دچار هر گونه مشکلی شدید، دوباره آزمایش را انجام دهید، ولی این بار نور را کمتر کنید و انگشتان دست خود را جلوی صفحه ای که رنگ روشن داشته باشد، بگیرید . یک ورق کاغذ سفید به درد همه ی مردم می خورد اما خیلی ها ترجیح می دهند زمینه تیره تر باشد تا آنان جریان انرژی را که تقریباً سفید رنگ است تشخیص دهند.
وقتی شما توانستید آن را ببینید ، متوجه می شوید که در هر زمان و تحت هر شرایطی می توانید این رشته های انرژی را ببینید. اکنون می توانید این آزمایش را دوباره تکرار کنید و این بار با چهار انگشت نوک انگشتان دست دیگرتان را لمس کنید. وقتی انگشتانتان را از هم دور کنید ، متوجه جریان انرژیی خواهید شد که آنها را به هم متصل می کند .
اگر دوست شما نیز همین آزمایش را انجام داد سعی کنید جریان انرژی نوک انگشتان او را هم ببینید . خیلی هیجان انگیز است که انسان برای اولین بار هاله ی نورانی فردی دیگر را ببیند .
اکنون شما می توانید مورد بسیار جالب دیگری را امتحان کنید با نوک انگشتان خود ،نوک انگشتان دوستتان را لمس کنید و سپس آهسته آنها را از هم جدا کنید متوجه خواهید شد که جریانی که انرژی خالص نوک انگشتان شما و دوستتان را به هم وصل می کند گمان می کنید چه اتفاقی می افتد اگر همین کار را با کسی که از او بدتان می آید انجام دهید؟ در واقع اگر برایتان امکان دارد سعی کنید این آزمایش را با هر چند نفر که می توانید انجام دهید .
یکی از بهترین موقعیتها وقتی است که با دیگران در جایی جمع هستید . اگر دور میز گردی که سطحی تیره دارد بنشینید ، بیشتر اثر دارد و بهتر نتیجه می دهد . ولی با هر میز دیگری هم می توان این آزمایش را کرد . همه دور میز بنشینند و از دیگران بخواهند دستانشان را طوری روی میز بگذارند که نوک انگشتان رو به وسط میز باشد . نور چراغ را کم کنید از همه بخواهید در حالت آرامش فرو روند و سعی کنید شبکه ای از خطوطی را که از میز رد می شود و نوک انگشتان همه را به هم وصل می کند ، ببیند .
ممکن است پنج دقیقه ای طول بکشد تا هرکس بتواند چیزی ببیند، اما به محض اینکه یک نفر آن را دید ، ناگهان همه می توانند ببینند.
رشته های انرژی در هم تنیده ای که روی میز همدیگر را قطع می کنند، صحنه ای زیبا و خیره کننده است وقتی این آزمایش انجام شد، برای تمام حاضران در اتاق پرسشهایی پیش می آید وهمه علاقمند می شوند آزمایش لمس نوک انگشتان را با شما انجام دهند.
وقتی شما این آزمایش را با افراد مختلف انجام می دهید ، متوجه می شوید که جریان انرژی شما و بعضی ازآنان از هم دور می شوند. دلیلش این است که هاله ی نورانی شما هاله ی فردی را که دوستش دارید در بر می گیرد . اما در مورد افرادی که دوستشان ندارید ، ماجرا برعکس است .
اکنون شما آماده اید هاله ی نورانی خود را ببنید، برای این کار به اتاقی احتیاج دارید که دیوار آن رنگ شده باشد رنگ سفید یا شیری ارجحیت دارد . نور اتاق ملایم کنید و در فاصله ی چند متری رو به دیوار بایستید . دست راست خود را دراز کنید و آن را بالا ببرید و تا نوک انگشتانتان رو به سقف باشد . از لابلای انگشتان خود به دیوار نگاه کنید توجهتان به جای دست خود به دیوار باشد بعد از چند لحظه متوجه خواهید شد که دست شما هاله ی نورانی مشخصی دارد که بی رنگ و تقریباً خاکستری کمرنگ به نظر می رسد .
وقتی توانستید آن را ببینید، حواس خود را به جای دیوار بر این غبار متمرکز کنید در این موقع ممکن است این غبار محو شود . اگر چنین اتفاقی افتاد ، کافی است به دیوار خیره شوید تا دوباره هاله ی نورانی مریی شود . وقتی حواستان را به آن دادید ، به نوک انگشتانتان نگاه کنید جریان ظریف انرژیی را که از نوک انگشتانتان ساطع می شود ، خواهید دید ، اگر با دقت هاله ای را که دست شما را احاطه کرده است نگاه کنید ، متوجه می شوید که به طور مداوم در حرکت است.
عده ای وقتی برای اولین بار هاله ی نورانی خود را تقریباً بی درنگ می بینند، ابراز نا امیدی می کنند اگر این اتفاق برای شما هم افتاد، نگران نباشید. وقتی شما به دیدن هاله ی نورانی عادت کنید رنگها کم کم خودشان را نشان می دهند .
آزمایش را با دست دیگرتان نیز انجام دهید و بعد سعی کنید در شرایطی که نور بیشتر است این کار را بکنید وقتی در مرحله ی اول یادگیری هستید نور کم بهتر است ، اما به مرور زمان باید بتوانید در زیر هر نوری هاله ها را ببینند .
با نگاه کردن به قسمتهای دیگر بدنتان نیز آزمایش کنید وقتی شما هاله ی نورانی دستانتان را ببینید، به آسانی می توانید آن را اطراف تمام قسمتهای بدنتان نیز ببینید. لباس جلوی دید شما را می گیرد یا آن را محدود می کند . بنابراین بهتر است این آزمایش را با بدنی برهنه یا نیمه برهنه انجام دهید. متاسفانه برای بیشتر مردم امکان پذیر نیست هاله ی خود را در آینه ببینند . بنا به دلایلی ، آینه هاله را بخوبی منعکس نمی کند. به هر حال عده ای کمی قادرند از این راه هاله ی نورانی خود را ببینید و چه بسا شما هم متوجه شوید که می توانید هاله ی خود را در آینه ی دستشویی ببینید.
اگر شما عینک می زنید، سعی کنید هم با عینک و هم بدون عینک به هاله نورانی خود نگاه کنید . من پی برده ام افراد عینکی به آسانی می توانند بدون عینک هم ببینند .


حالا وقت آن رسیده است که دوباره آزمایش را با دوست خود انجام دهید از او بخواهید مقابل دیواری رنگ شده بایستد خودتان چند متری عقب تر بایستید و به جهتی که دوستتان ایستاده است نگاه کنید اما حواستان باشد بهترین حالت این است که انگار با چشمان باز در رویا به سر می برید و در واقع چیزی نمی بینید . به هر حال شما در حالت رخوت و همزمان در حال تمرکز حواس هستید شاید بد نباشد زمانی را در نظر آورید که براستی خسته اید و دلتان می خواهد چشمانتان را ببندید . طبیعتاً شما الان دلتان نمی خواهد چشمانتان بسته باشد ، اما این فکر که چشمتان کم کم سنگین می شود و خودبخود حالت خیره به خودش می گیرد می تواند مفید باشد.
در این موقع ممکن است احساس عجیبی به شما دست دهد، اما ناگهان متوجه خواهیدشد که هاله ای غبار مانند دور سر دوستتان را احاطه کرده است . شما آن را در محدوده ی دید خود خواهید دید .
ممکن است فقط و فقط هاله ی نورانی دور سر و گردن دوست خود را ببینید دلیل آن این است که لباس اوباعث انقباض هاله ی نورانی اوست و دیدن آن را مشکل می کند در ضمن انرژیی که از سر انسان ساطع می شود مریی تر و دیدن هاله ی این بخش را از بدن بمراتب آسانتر است .
به محض اینکه هاله را دیدید ، سعی کنید بر آن متمرکز شوید احتمال اینکه چند بار اول هاله محو شود ، وجود دارد ولی مقاومت کنید وقتی توانستید برآن تمرکز کنید و باز آن را ببینید ، بادقت آن را زیر نظر بگیرید . متوجه می شوید حرکت می کند و دایم تغییر جا می دهد. همچنین اگر پلک بزنید احتمال این هست که یکی دو لحظه ناپدید شود .
نزدیکتر بایستید و سعی کنید آن را لمس کنید برای دیدن و همزمان لمس کردن آن لازم است بارها تلاش کنید برای بیشتر مردم، هاله به محض اینکه می خواهند آن را لمس کنند ناپدید می شود به همین دلیل است که وقتی جلو می روند تا آن را لمس کنند ، تمرکز چشمانشان به هم می خورد . وقتی چنین اتفاقی می افتد سرجای خود برگردید و دوباره شروع کنید، هاله در عرض چند ثانیه بار دیگر ظاهر می شود .
وقتی هاله را لمس می کنید همان احساسی به شما دست می دهد که موقع تمرین در فصل قبل وقتی آن را احساس کردید، به شما دست داده بود ، اما حالا شما قادرید آن را به خوبی ببینید . توجه کنید که با فشار انگشتان شما هاله چگونه بی اختیار دور می شود، اما بعد می گذرد شما انگشتانتان را در آن فرو می کنید کمی شبیه به این است که بر سطح بادکنکی فشار بیاورید ، با این تفاوت که شما می توانید انگشت خود را از سطح هاله عبور دهید و درون آن فرو برید .
آئورای قسمتهای مختلف بدن دوست خود را تشخیص دهید به چاکراها توجه کنید و ببینید چگونه هاله ی این نقاط با حرکت دورانی سریع حرکت می کند .
اکنون دوباره به جای اول خود برگردید و از دوستتان بخواهید درباره ی چیزی فکر کند که عصبانی اش می کند بعد به هاله ی نورانی او نگاه کنید آیا در هاله ی او متوجه تغییری می شوید؟ احتمالاً کمی جمع شده و در رنگ آن هم تغییراتی به وجود آمده است عصبانیت باعث می شود رنگ هاله ی نورانی کدر به قرمز شود.
حالا به دوست خود بگویید چند نفس عمیق بکشد و چیزی را در نظر بیاورد که خوشحالش می کند متوجه خواهید شد که هاله ی او برجسته و منبسط می شود .
سپس از او بخواهید درباره ی مساله ی عادی فکر کند که نه غمگین کننده است و نه شادی بخش ، خواهید دید که هاله نورانی او به اندازه ی طبیعی اش بر می گردد .
دست آخر، از او بخواهید درباره ی موضوعهای معمولی و شادی آور و غمناک و خشم آور فکر کند آنگاه با نگاه کردن به جریان هاله ی نورانی او باید بتوانید بگویید احساسش بر بمنای چه افکاری است .
بعضی از این تمرینها را در فضای آزاد تکرار کنید . دقت کنید خورشید پشت سر شما باشد . صبح زود یا اواخر بعد از ظهر مناسب ترین زمان برای انجام دادن این آزمایشاهاست ، شما متوجه خواهید شد که هاله ی نورانی دوستتان در هوای آزاد منبسط تر است.
برای دیدن هاله ی نورانی چند روش دیگر هم وجود دارد روش مشابه این است که به جای خیره شدن به دیوار ، به پیشانی دوستتان خیره شوید و بر آن قسمت تمرکز کنید . سپس کم کم محدوده ی دید خود را گسترش دهید . ابتدا به چپ و راست ، و بعد به بالا و پایین نگاه کنید . متوجه خواهید شد که وقتی محدوده ی دید شما در جهات مختلف وسعت یافت ، چشمانتان کم کم از حالت تمرکز کانونی خارج و غبار کم رنگی دور سر دوستتان نمایان می شود . همین طور به گسترش محدوده ی دید خود ادامه دهید بعد از چند لحظه متوجه می شوید آن غبار تبدیل به هاله ی نورانی مشخصی می شود . به محض اینکه هاله مشخص و واضح شد ، می توانید نگاه خود را روی آن متمرکز کنید . اولین بار که این کار را انجام می دهید ، احتمال اینکه یکباره ناپدید شود وجود دارد . ولی دوباره و دوباره امتحان کنید تا سرانجام بتوانید نگاه خود را بر روی هاله ی نورانی متمرکز کنید.
آخرین تمرکز این روش، ترکیبی از دو روش قبلی است دوباره دوست شما باید جلوی دیواری که رنگ ساده دارد بایستد یا بنشیند شما در چند متری او بایستید و به بینی او نگاه کنید . دقت کنید تا چه فاصله ای از قسمت بالا وطرف چپ بینی او در محدوده ی دیدتان قرار داد . آن محدوده را با علامتی روی دیوار مشخص کنید . سپس به جای اول خودبرگردید و آزمایش تکرار کنید .
این بار محدوده ی بالا و طرف راست بینی او را پیدا کنید و روی دیوار علامت بزنید دوبار دیگر این آزمایش را انجام دهید و دفعه ی اول سمت چپ و پایین، و دفعه ی دوم سمت راست و پایینی بینی او را علامت بزنید . آنگاه برای شروع به علامتی که در بالا و سمت چپ دوستتان گذاشته اید خیره شوید .
بعد از چند ثانیه بسرعت چشمان خود را روی علامت پایین و سمت چپ دوستتان متمرکز کنید . چند ثانیه بر این نقطه خیره بمانید و سپس جهت نگاه خود را به علامت پایین و سمت راست تغییر دهید بالاخره به علامتی که در بالا و سمت راست اوست خیره شوید. بعد از چند ثانیه که بر آن نقطه خیره ماندید ، اجازه دهید محدوده ی دید شما کم کم گسترش یابد و سه نقطه ی دیگر را هم که علامت زده اید در بر گیرد . همچنان که در این حالت قرار دارید ، هاله ی دوست شما ظاهر می شود . مانند تمرینهای دیگر، این تمرین را نیز باید چندین بار انجام دهید تا بتوانید مستقیم بر هاله ی نورانی خیره بمانید.
اکنون وقت آن است که این موفقیت را جشن بگیرند دوست خود را به مرکز خرید یا هر مکانی که احتمال می دهید شلوغ است ، ببرید. چند قدم به عقب تر از او راه بروید و ببینید آیا می توانید هاله ی نورانی او را در این آشفته بازار ببینید ؟
اگر نتوانستید هاله ی او را ببینید ، نا امید نشوید . مرکز خرید شلوغ محیطی کاملاً متفاوت با اتاق ساکت و کم نور خانه است جای خود را با دوستتان عوض کنید و ببینید آیا او می تواند آئورای شما را ببیند.
همچنین سعی کنید آئورای افراد دور و بر خود را ببینید برای این کار لازم نیست به آنان خیره شوید نگاه خود را فقط بر پاهای آنان متمرکز کنید و سعی کنید هاله ی آنان در محدوده ی دیدتان قرار گیرد این کار در صورتی که زمینه پشت سر آنان روشن باشد ، آسان تر است . معمولاً شما می توانید هاله ی دور سر آنان را واضح تر از نقاط دیگر بدن آنان ببینید . به هر حال تابستان که مردم لباس کمتری در بر دارند، هاله ی دور بدن آنان بهتر دیده می شود ، چقدر هیجان انگیز است که انسان هاله ی نورانی همه را ببیند . در هر صورت این کار زمان می برد ، بهتر است هر کجا که می توانید این آزمایشها را انجام دهید .


/ 0 نظر / 8 بازدید